Teenused

Soojustustööd

Vundamendi, soklikorruse, põranda, fassaadi, pööningu, uste-akende ja katuse soojustamine aitab säästa küttekulusid ja tagab parema elukvaliteedi. Selle eesmärgi saavutamiseks tuleb hoone õigesti ja korralikult soojustada. Soojusisolatsiooni materjale on palju. Aitame valida ja paigaldada teie majaosale kõige sobivama, hoone tüübist ja seisukorrast lähtuva soojustuse.


Fassaaditööd

Loome hoone arhitektuuriga sobiva välisilme, toetudes oma põhjalikele fassaadimaterjalide ning fassaadi viimistlemise teadmistele ja kogemustele. Teeme fassaaditöid alates voodrivahetusest kuni fassaadikatte viimistlemiseni ning osutame ka eraldi üksikuid fassaaditöid, nagu näiteks: vihmaveesüsteemide ja räästakastide ehitus ning viimistlus, rõdude remont, uste ja akende paigaldus jms.


Siseviimistlustööd

Pakume järgmisi siseviimistlustöid: plaatimine, seinte ja lagede krohvimine, lihvimine ja värvimine, tapeetimine, põrandakatete- ja liistude paigaldus ning uste ja akende palede viimistlus. Vajadusel eemaldame enne töid vana siseviimistluse. Lisaks tavapärastele siseviimistlustöödele aitame koostööpartneritega abiga korda ajada ka teised siseviimistlusega seonduvad tegevused – santehnilised tööd ja elektritööd.


Katusetööd

Paigaldame ja parandame eri tüüpi katuseid ja vihmaveesüsteeme ning katuse turvatarvikuid. Pakume nii terviklahedusi (vana katuse eemaldus; katusekonstruktsioonide remont; pööningu ja katuse soojustamine; uue katuse, vihmavee- ja turvasüsteemide ning hüdroisolatsiooni paigaldus; räästakastide ehitus ja viimistlus; korstna ehitus) kui ka sõltuvalt tellija vajadusest üksikuid katusetöid eraldi.


Müüritööd

Teeme nii hoonesiseseid kui ka -väliseid erineva mahukuse ja keerukusega müüritöid. Laome vundamente, kandvaid seinu, vaheseinu ja korstnaid ning soovi korral ka spetsiifilisemaid rajatisi nagu näiteks aiapostid või aia maakelder. Pakume ka dekoratiivseid puhta vuugiga müürilahendusi. Töötame erinevate kivimaterjalidega ning oleme teile nõu ja jõuga abiks sobivaima kivitüübi valimisel.


„Võtmed kätte“ ehitusteenus

Ehitame idee kavandamisest kuni võtmete üleandmiseni järgmisi hooneid:
- Eramajad
- Paariselamud
- Saunad
- Kortermajad
- Laohooned
- Kaubanduspinnad
- Avalikud hooned

Oleme valmis ette võtma ka spetsiifilisemaid ja keerulisemaid objekte. Meie ehitatud on näiteks Pesa hotellis asuv minispaa. Meie seniste ettevõtmistega saate tutvuda meie kodulehel rubriigis „Tehtud tööd“.

Osaühing Eston-V on 2012. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev Põlvamaa ehitus- ja remondiettevõte. Teeme üldehitus- ja renoveerimistöid nii pea- kui ka alltöövõtuna.

Meie klientide hulgas on nii eraisikud, korteriühistud, kohalikud omavalitsused kui ka kaubandus-, teenindus-, majutus- ja tootmisettevõtted.

VÕTA ÜHENDUST