Meist

ESTON-V OÜ

Usaldusväärne ehitusfirma, kes pühendub teie soovide elluviimisele!


Eston-V on väike, aga laialdaste kogemustega ehitusfirma. Oleme paindlik ja vastutulelik ehituspartner, kellel on aega teie soove kuulata, teiega silmast silma suhelda ja teie nägemused ellu viia.

Oleme usaldusväärne ehitusettevõte, kes pühendub 100% igale projektile ja mõtleb alati kliendiga kaasa. Väike meeskond annab meile võimaluse igasse projekti ja ehitusobjekti ning iga kliendi soovidesse põhjalikult süveneda. Teeme oma tööd nii, et lõpptulemuse üle on põhjust uhkust tunda nii kliendil kui ka meil endal.

Muu info

Meie ettevõttes töötavad inimesed, kes armastavad palavalt oma tööd ja Põlvamaad. Meie süda kuulub Kagu-Eestile ja kõige meelsamini töötame just siin. Oleme oma kodukandi patrioodid ja miski ei rõõmusta meid rohkem kui võimalus muuta kohalike inimeste elu paremaks ning Põlvamaa mõnusamaks elukeskkonnaks

Aja jooksul on meil välja kujunenud ka asjatundlike ja usaldusväärsete koostööpartnerite võrgustik, kellega koos saame pakkuda terviklikke ehitus- ja remonditeenuseid.

Anname endast alati parima, et olla teile toeks kõikides ehitusteenustes, mida te vajate. Kui tellite meilt näiteks vannitoa remondi, saame soovi korral teha ka torutööd. Kui kortermajal on vaja vundamenti soojustada, aitame organiseerida ka ehitusjärgsed haljastustööd.

Peale kogenud santehnikute ja haljastusspetsialistide on meie koostööpartnerite hulgas ka ventilatsiooni- ja elektrisüsteemide eksperte.

VÕTA ÜHENDUST